Witamy w świecie inspiracji podróżniczych dokądjechać.pl!

 

Portal dokądjechać.pl powstał z myślą o wszystkich tych, którzy szukają ciekawego pomysłu na podróż po świecie czy po Polsce. Jednocześnie każdy oddany przez Was głos i ocena atrakcyjności turystycznej krajów bądź atrakcji w Polsce przyczyniają się do budowania INTERAKTYWNEGO RANKINGU INTERNAUTÓW, który ma być pomocą dla każdego Podróżnika w wyborze destynacji.
Chcemy by każdy z Was czerpał z dokądjechać.pl inspiracje dla swoich przyszłych podróży i jednocześnie inspirował innych własnymi podróżami, które odbywa po świecie i w Polsce.


JAK DZIAŁA SERWIS?

 Szukasz pomysłu na podróż po świecie?

Dobrze trafiłeś – w naszej bazie odnajdziesz informacje, do których krajów warto pojechać – tworzymy razem z Wami ranking najbardziej atrakcyjnych turystycznie krajów na świecie.

 

 Nie wiesz, kiedy pojechać do wymarzonego kraju?

Nie ma problemu – wskaż wybrany przez Ciebie kraj na podróż i zobacz, w którym miesiącu warto tam się udać korzystając z kalendarza panującego tam klimatu.

 

 Wiesz, w którym miesiącu chcesz jechać na wakacje, ale nie wiesz dokąd?

Nasz interaktywny KALENDARZ pomoże Ci w wyborze destynacji. Wybierz dowolny miesiąc i zobacz, do których krajów warto wybrać się w tym czasie z uwagi na warunki pogodowe. Wskaż kontynent, który Cię interesuje i zobacz propozycje dla Twojego wyboru.

 

 Nie wiesz, dokąd pojechać w Polsce by zobaczyć ciekawe atrakcje?

Zobacz ranking atrakcji w Polsce wybierając kategorię atrakcji, która Cię interesuje – PRZYRODA, ARCHITEKTURA, DLA AKTYWNYCH, KULTURA, ROZRYWKA, MIASTA. W każdej kategorii znajdziesz podgrupy, jeśli chciałbyś zawęzić obszar Twojego wyszukiwania.
Skorzystaj z interaktywnej mapy Polski by wskazać region/województwo, które Cię interesuje.

 

 Oceniaj kraje i atrakcje w Polsce

Ranking krajów oraz atrakcji w Polsce tworzony jest tylko i wyłącznie w oparciu o głosy/oceny internautów, czyli o Wasze głosy! Każdy, kto odwiedził dany kraj czy też atrakcję Polski ma opinię na ten temat. Suma wszystkich takich głosów daje obraz średniej oceny atrakcyjności turystycznej poszczególnych krajów czy atrakcji w Polsce.

 

 Wysyłaj propozycje atrakcji dla krajów i dla Polski – wysyłaj zdjęcia!

Jeżeli zauważysz, że dany kraj na świecie albo województwo w Polsce nie ma jeszcze w naszej bazie atrakcji, którą warto zamieścić wyślij ją do nas, a nasi moderatorzy zweryfikują dane – robimy to w celu utrzymania właściwej bazy danych i chcemy uniknąć przypadkowych zgłoszeń.

 

 Stwórz własną MAPĘ PODRÓŻY PO ŚWIECIE oraz MAPĘ PODRÓŻY PO POLSCE

W Twoim profilu znajdziesz intearktywne mapy, które wskazują, w jakich państwach byłeś oraz które atrakcje w Polsce widziałeś. Pokaż innym, jak wyglądają Twoje mapy podróży!


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu dokądjechać.pl! Zarejestrowani Użytkownicy mogą więcej – oceniaj i opiniuj, wysyłaj atrakcje i zdjęcia, dyskutuj na forum, twórz własne mapy podróży!

 

redakcja dokądjechać.pl

Polub nas na Facebooku